WALLPAPER COLLECTABLES / 2019 tapetai
Mind The Gap
WALLPAPER COLLECTABLE yra unikali nuostabių kompozicijų, surinktų iš viso pasaulio, kolekcija. Jūs būsite sužavėti atradę 10 skirtingų kūrybinių istorijų, įkvėptų skirtingų vietų, kultūrų, gamtos stichijų ir žinomų žmonijos kūrinių.
 
MINGTHEGAP demonstruoja gilų povandeninį koralų salų gyvenimą su visomis nuostabiomis jūrų būtybėmis, taip pat iš įvairių žemynų atrinktų ekstravagantiškų gėlių iliustracijas. Po to jums bus pasiūlyta mėgautis natūraliu „Wabi Sabi“ estetinės koncepcijos netobulumu, taip pat kitais japoniškais labai įkvepiančiais objektais, tokiais kaip „Byobu“ širmos ir japoniškas sodas. Kapstydamiesi po meno istoriją, dizaineriai vėl atranda grandiozinį Renesansą su jo nuostabiomis dekoratyvinėmis kompozicijomis, kurias pasirinko iš italų ir prancūzų kultūros. Kadangi MINDTHEGAP yra taip mėgstami natūralūs vintažiniai audiniai, jie prikelia naujam gyvenimui unikalius įvairius senus audinius, surinktus iš Radžastano, Persijos, Japonijos ir Didžiosios Britanijos. Savo pirmajam bohemiškam pasakojimui dizaineriai paruošė kai kuriuos autentiškus keistus raštus su trupučiu gėlių motyvų ir niūriais debesimis, kurie praskaidrins jūsų nuotaiką. Po to dizaineriai tampa šiek tiek šiuolaikiškesni ir sukuria nuostabios Manheteno architektūros įkvėptą istoriją, „Art of Abstract“, su dideliais ryškiais raštais, ir drąsių bei neįprastų kompozicijų „Nouvelle Pop" kolekciją.
Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, tapetai suteiks naują atogrąžų stilių, vadinamą „Palm Springs“, su nuostabiais tropiniais elementais ir sodria spalvų palete, įkvėpta saulėtosios Kalifornijos žemės.

Tai WALLPAPER COLLECTABLES, kolekcijos, sudarytos iš 113 nuostabių kompozicijų, kurias panorėsite įsigyti visas, istorija. Mėgaukitės kelione! 
Rūšiuoti pagal:
Rodyti po:
Filtras
Wallpaper Collectables / 2019
Pasirinkite kainą
Spalva
  •  
NERANDATE NORIMOS PREKĖS?