Pirkėjams

Grąžinimas ir keitimas

PREKIŲ DRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

 

1. Prekių grąžinimas ir keitimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu 679 „Dėl mažmeninės prekybos  taisyklių patvirtinimo“ 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija.

  

2. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo prekės gavimo gražinti prekę pardavėjui ir pakeisti ją kita preke arba atsiimti pinigus.

 

3. Prekes galima grąžinti jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

 

4. Prekės, kurios buvo matuojamos,  kurios pirkėjo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, atlkirptos, supjaustytos ir panašiai atgal nepriimamos.

 

5. Pardavėjas atgal nepriima šių prekių: kosmetikos ir tualetinių preparatų, baldų, patalynės reikmenų, naktinių marškinių, pižamų, chalatų, švieštuvų, audinių, dažų, reproduciju, knygų.

 

6. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, pirkėjas turi teisę per 14 dienų grąžinti prekę pardavėjui o pardavėjas įsipareigoja gražinti pinigus per 30 dienų.

 

7. Keičiant ar grąžinant kokybiškas prekes, siuntimo kaštai tenka Pirkėjui.

 

8. Grąžindamas kokybiškas prekes Pirkėjas  Pardavėjui pateikia raštišką prašymą, kuriame nurodo atsisakymo priežastis . Prie prašymo pridedama kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas.

 

9. Pardavėjas dės visas pastangas, kad Pirkėjo užsakymas būtų įvykdytas, tačiau negali suteikti ir neteikia  nepristatyti prekės  dėl to jokių garantijų. Jei nėra užsakytos prekės likučio ar pakankamo jos kiekio, Pardavėjas pasilieka teisę ar pristatyti mažesnį prekės kiekį.

 

10. Prekės kokybės garantija netaikoma toms prekėms, kurios netinkamai laikomos, naudojamos, surenkamos ne pagal instrukcijas, naudojamos ne pagal paskirtį, pakeistos ar valomos netinkamomis priemonėmis ir būdais.

 

11. Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas, nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, taip pat bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams ir pan., garantija netaikoma. Kad galėtumėte pasinaudoti garantija, laikykitės kiekvieno gaminio priežiūros instrukcijų.